Blog o Bosanskom Diamantu.. *___*

30.10.2011.

Džeko ponovo pogodio !

Džeko pogodio, City slavio!

Fudbaleri Manchester Citya nastavili su sa stoprocentnim učinkom na domaćem terenu, savladavši tako Wolves rezultatom 3:1...

Sjajne vijesti za Safeta Sušića ponovo dolaze iz Engleske. Edin Džeko još jednom je pogodio, danas je ponovo bio koban za Wolves. Krajnji ishod utakmice na Etihadu bio je 3:1 u korist izabranika Roberta Mancinija, a svi su pogoci viđeni u nastavku susreta.

U prvom dijelu Manchester City je prijetio preko Nasrija, Aguera te našega Edina Džeke, ali je superiorniji bio Hennessey.

Ipak u nastavku su susreta Građani slomili Wolves. Najprije je u 52. minuti pogodio Edin Džeko ( 9 golova u prvenstvu, op.a) a pola poslao je obavio Sergio Kun Aguero koji je čuvara mreže gostiju prinudio na grešku.

Veoma brzo City je ponovo pogodio. ovoga puta strijelac je bio Kolarov. Tekao je brz napad domaćih, Silva je najprije šutirao ali je Hennessey to odbio, a loptu u mrežu pospremio je srpski reprezentativac, Aleksander Kolarov.

Ipak, završnica utakmice bila je itekako zanimljiva. u 75. minuti susreta Copmanya je skrivio jedanaesterac, a siguran sa kreča bio je Hunt.

Na kraju su gosti mogli do poravnjanja, ali O' Hara nije najbolje reagovao. Tačku na "i" postavio je rezervista Adam Jonhson, koji je pogodio u sudijskoj nadoknadi